האהבה שלנו לסבונים טבעיים התחילה ללא תכנון, במקרה.

כל מי שנכנס אל עולם הסבון הטבעי יודע שלהכין סבונים זה דבר ממכר, זו חוויה מרתקת, הריחות, המרקם, הצבעים, הצמחים, השמנים הטהורים, כל היופי שבטבע מרוכז בריבוע אחד קטן.

זה התחיל כמשחק, תחביב, הרפתקה, ולאט לאט זה הפך לצורך, צורך לנפש ולנשמה, וגם לגוף שזקוק לליטוף המיוחד של הטבע. לאט לאט הסביבה התחילה להתעניין, אז התחלנו לייצר בשביל החברים, המשפחה, כמתנה, ועוד, עד שיום אחד התחביב האהוב הפך לעסק, עסק מתוק וממכר, ממכר, אמרנו?

אנחנו התמכרנו, התאהבנו והתרגשנו, אז רצינו לחלוק את כל הטוב הזה עם העולם, כי מגיע לכם, לנו, לחיות טוב יותר, בריא יותר, טבעי יותר, לתת לגוף חומרים מזינים, נעימים והכי חשוב, לא מזיקים.

Artesana saop

שמי יעל, בין היתר, אני בעלת הסטודיו ליצירה בזכוכית ,artesana glass מורה לספרות, רוקחת טבעית, והכי חשוב, רעייה ואמא לקטנטנים.

הסבונים הם החלק הכי מתוק של הרקיחות שלי, בהם אני נותנת את כל הנשמה ודרכם אני מבטאת את הצורך ליצירתיות שבי, לא פלא שלכל סבון יצירה משלו, ולכל סבון רכיבים שונים, שמנים, חמאות, חומרים, שמנים אתרים, כולם משחקים יחד באותה במה.

כל הטוב הזה מיטיב עם העור שלנו, הידיים, הרגליים, הפנים, שבעיקר הם אלה שסובלים מיובש, חוסר לחות וגירויים למינהם.

הסבון הטבעי שאני מכינה, נותן את הלחות האידיאלית לעור, מאזן אותו היטב בלי לפגוע ברקמות שלו.

מזמינה אתכם להתחיל להשתמש בסבונים טבעיים, אני בטוחה שתתאהבו כמוני, אהבה ממבט ראשון, אבל תזהרו, זה ממכר!

באהבה,

יעל

אפרת סבון טבעי

שמי אפרת, אני מעצבת גרפית, אומנית רב תחומית, רעיה ואמא למשפחה ברוכה ב"ה

מעצבת סבונים טבעיים בעבודת יד משמנים איכותיים וצמחי מרפא המתאימים לעור רגיש, לתינוקות ולבעיות עור.

אני מתמודדת כבר הרבה שנים עם מחלת הפסוריאזיס, לתינוקת שלי יש אטופיק דרמטיטיס וחיפשתי דרך לתת לעור שלנו סבון טבעי ללא חומרים מזיקים כמו SLS ופראבנים (חומרים משמרים) ויחד עם זאת להעשיר את הסבון בצמחי מרפא המזינים את העור ויכולים להקל על בעיות עור.

ברוך ה' מצאתי דרך יצירתית ומשמחת לעשות זאת, ובזכות יעל למדתי קורסים בנושא, התאהבתי והתמכרתי לסבונאות והיום גם אתם יכולים להנות מסבונים איכותיים המתאימים לעור רגיש.

באהבה, אפרת